26 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

26 Ocak 2019

26 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlaaarrr,

Ay’ın Terazi burcundaki seyri zaten huzurlu, iletişimli, aktif bir gün içinde olabileceğimizin habercisi.

07:10’da Ay’ın Satürn’le zorlayıcı bir açısı olacak, biraz iç sıkıntısı verebilir, uyuyun Cumartesi işiniz yoksa. Azıcık rüyalarda da problemler yaşama riskiniz var ama çok da önemli değil.

11:23’de Ay Jüpiter’le uyumlu açı yapacak, 11:55’de de Mars’a zorlayıcı açı yapacak. Bu da aslında dün bahsettiğim Mars – Jüpiter üçgenini tetikleyecek. Bunu yaparken de Mars’la zorlayıcı açısı aslında başlarda harekete geçmekte zorlanabileceğinizin işaretçisi, dolayısıyla bence korkulacak bir durum değil. Sadece bazen mesela sizi bir yere çağırırlar gitmek istemezsiniz, üşenirsiniz ama gidince de çok eğlenebilirsiniz ya, işte onun gibi bir şey.

18:02’de Ay’ın Venüs’le uyumlu açısı, her türlü sevgi, değer, ikili ilişkiler konularında çok destekleyicisidir. Bu zaman diliminde çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlişkilerle ilgili aksaklıklar varsa bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

19:30’da Ay’ın Plüton’la zorlayıcı bir açısı olacak. Burada da güç gösterilerine girmemekte, sınırları zorlamamakta fayda var. Plüton güç ve dönüşüm demek. Karşı taraf da sizi manipüle etmeye çalışabilir dikkatli olmakta fayda var.

Şimdi hikaye şöyle de gelişebilir, siz 18:02’de tatliş tatliş konuşup, sonra 19:30’da gözünün üstünde kaşın var niye var filan da diyebilirsiniz yani. Unutmayın olayları değil ama tepkileri kontrol etmek sizin elinizde.

Fark ettiyseniz günün enerjisi pek bir oynak. Hani dalgalanıp da durulur, koşup arkasından yorulursanız bilin ki bugün o fırıldak Ay pek bir aktif. Ay aynı zamanda içgüdü olduğu için sonradan pişman olmamak adına bir durup düşünüp hareket etmekte fayda var.

Sevgiler

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.