26 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

26 Ocak 2023

26 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?26 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Oldukça enerjik bir gündeyiz. Yeni bir başlangıç yapmak isterseniz bugünü değerlendirmenizi tavsiye ederim. Her türlü girişim için oldukça destekleyici.

?06:18’de Ay Jüpiter kavuşumu, 07:58’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında dün gerçekleşen Güneş Jüpiter uyumlu açısının en etkili olduğu zamanlar olacak.

?13:39’da Ay Mars uyumlu açısıyla beraber aradığımız cesareti bulabileceğiz. Bu saatler hem harekete geçmek hem enerji sarf etmek hem de cesaret gerektiren işleri halletmek bakımından oldukça destekleyicidir.

?18:07’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde azıcık dilimize hakim olalım. Buyurgan tavırlar kalp kırmamıza sebebiyet verebilir fakat fikir üretmek istiyorsanız da oldukça destekleyicidir.

?19:16’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu zaman zarfında dert dinlemek, dert anlatmak, birilerine yardımcı olmak kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.

Bugünün başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.