26 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

25 Ocak 2022

26 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?26 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlayacağız. Oldukça sezgisel hissettiğimiz, başkalarının derdine şifa olabileceğimiz bir gündeyiz.
?01:52’de Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Burası biraz çokomelli. Allahtan gece yaşıyoruz yoksa bir anda elimiz oraya buraya çarpıp birtakım şeyleri kırabiliriz kendimize de iş çıkartabiliriz. Uyuyun annem.
?02:41’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyanızda partneriniz ile ilgili problemlerinizi halletmeye çalışabilirsiniz ya da maddi anlamdaki sorunları çözmekle uğraşabilirsiniz.
?06:04’de Merkür Retro hareketiyle Oğlak burcuna geçecek. 5 Şubat 2022’de Retro hali bitecek. 15 Şubat 2022’ye kadar Oğlak burcunda transitine devam edecek. Dolayısıyla yine kariyerin, toplumsal statünün üstünden tekrar geçmek isteyebilirsiniz. Zihniniz yine oldukça mantıklı çalışacaktır. Yapmayı düşündüğünüz girişimler var ise şu an üstünden geçmenin tam zamanı. Son kez bir göz atın.
?08:41’de Ay-Satürn zorlu açısı gerçekleşecek. İçinize öküz oturmuş gibi hissedebilirsiniz. Patrondan kar izni koparmak için güzel zamanlar değil. Umarım çoktan izin almışsınızdır.
?19:47’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi hayal aleminde bulabilirsiniz. Yolda yürürken dikkat edin kafanız dalgın olup, ayağınız kayıp düşebilirsiniz. Sanat faaliyetleri için oldukça uygundur. Meditasyon yapabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #26Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.