26 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

25 Ocak 2020

26 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Kova burcunda ve boşlukta olacak. Bugün gökyüzünde hiçbir etkileşim yok o yüzden biraz sizinle dertleşmek istedim.
Öncelikle Elazığ ve çevre illerde depremden zarar gören, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımız için çok üzgünüm Allah herkesin yardımcısı olsun.
Astrolojiye başlamadan evvel astrologlara felaket tellalı derdim. E tamam başımıza kötü bir şey gelecekse gelecek bunu bilmenin bize ne faydası var ki derdim. Sonra astrolojinin içine girdikçe ve düzeni, matematiği daha da anlayınca aslında astrolojinin bizim için bir rehber, bir kullanma kılavuzu olduğunu keşfettim ve bilenleriniz bilir astroloji için 8 senelik kariyerimi yıktım.
Peki bunu neden yaptım? İyi bir gelirim, güzel bir pozisyonum vardı. Manyak mıydım ben?
Hayır tabi ki manyak değildim. Astrolojiyi nasıl kullanacağımı ve hayatımı nasıl değiştireceğimi keşfettim. Evet burada her gün yazıyorum. Bugün bu açılar var, şöyle şöyle olabilir dikkat edin annem diye. Bunu yazmamda ki amaç, bazen içgüdüsel olarak farkında olmadan tepkiler verebiliyoruz. Bu tepkiler aslında bizim geleceğimizi de belirliyor. Hala bir şeylere sinirleniyorsak dönüp içimize bakmamız gerekiyor. Demek ki orada aşamadığımız tekrar eden bir sınavımızdan sürekli kalıyoruz ki bu sınavlarla sınanıyoruz. Evet dün deprem oldu, bunu bildim, bunun için alkışlanmaya gerek yok çünkü oradaki açıları gören temel seviye öğrencisi bile deprem olabileceğini az çok tahmin eder. Burada önemli olan depremden korkmak değil önlem almaktır. Evet klişe belki ama deprem öldürmez bina öldürür. Şimdi diyeceksiniz ki Tuğba Hanımcım nasıl taşınalım? İşte bu noktada konfor alanımızdan çıkmaya cesaret edemediğimiz için kurbanlık koyun gibi deprem olursa nolucak diye bekliyoruz. Astrolojinin de bize öğretmeye, rehberlik etmeye çalıştığı şey kurbanlık koyun gibi beklemek yerine özgür iradeyi ortaya koyabilmek.
Benim inandığım dine göre Allah’ın verdiği en büyük nimet Akıl’dır. (Tabi ki siz benim inandığım dine inanmak zorunda değilsiniz) Dolayısıyla bu noktada aklımızı kullanmak durumundayız. Her gün yazdığım gergin saatlerde siz ortamı germemek için özgür iradenizi kullanmak durumundasınız. Bu noktada astroloji işe yarar ve size fayda sağlar.
Dürüst olmak gerekirse burada yazdığım her açı sizi an be an etkilemez. Hepinizin bir kişisel haritası var ve hepiniz biricik ve tekilsiniz. Burada önemli olan şey sizin kendi haritanızdır. Ancak yine de en çok Ay’dan etkilendiğimiz için ve bu oynak Ay, ruh halimizi etkilediği için gün içinde haritanıza da temas varsa sizi daha çok etkiler. Dolayısıyla lütfen en azından bir kere herhangi güvendiğiniz bir astroloğa haritanızı yorumlatın. Yorumlatın ki potansiyellerinizi ve özgür irade kullanabileceğiniz alanlarınızı keşfedin, hayatınızı kolaylaştırın.
Bugün açı yok. Belki Ay tüm gün boşlukta ve kolektifi temsil eden Kova burcundayken, durup bir kez daha düşünmemiz gerekiyor. Bakın enkaz altından insanlar kurtarılmaya çalışıyor ve kimse kurtaracağı kişiye dinini, dilini, düşüncesi sormuyor. Biz insan olduğumuzu unutuyoruz. Biz duygularımızı unutuyoruz. Zihnimizin bizi ele geçirmesine izin veriyoruz. Aslında hepimizin bir ruhu olduğunu ve birbirimize bağlı olduğumuzu unutuyoruz. Birine beddua ederken aslında kendimize ettiğimizi unutuyoruz. Evet dünya zor bir dönemden geçiyor, geçecek ve geçti. Burası cennet olsaydı zaten buraya düşmezdik. Madem sınav dünyasındayız, her an sınavda olduğumuzu unutmamalı ve tepkilerimizi, seçimlerimizi buna göre vermeliyiz. İşte tam da bu noktada astroloji bize sınandığımız sınavları ve zamanları hatırlatmak için var. İşte ben bunu keşfettiğim için yolum bu oldu. Astroloji bir din değildir. Bir sembol dilidir ve Tanrı bizimle bütün yarattıkları vasıtasıyla konuşur.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.