26 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

26 Nisan 2019

26 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Güne Ay boşlukta başlıyoruz ve 12:27’ye kadar Kova burcuna geçene kadar mümkünse bir şey başlatmayın. Ay Kova burcuna geçtikten sonra daha hümanist, entelektüel, özgürlüğümüze düşkün hatta baskı görürsek azıcık anarşist olabiliriz yani 29’una kadar kimsenin özgürlüğünü kısıtlamayın şekerler.

17:56’da gerçekleşecek olan Ay Uranüs karesi tam bir patlamaya hazır volkan misali olabiliriz. Beklenmedik gelişmeler, hoş olmayan sürprizler yaşanabilir. Sakin olun ruh haliniz gel gitli olabilir. Uranüs diyin geçin.

20:08’de gerçekleşecek olan Ay Kiron uyumlu açısı şifalanmak için uygun zamanları göstermektedir. Bu süreçte hem kendinizi hem çevremizi şifalandırabiliriz.

Arkadaşlar gündem karışık malum biliyorsunuz, yazıp yazıp siliyorum kalbim ağrıyor. Maalesef insanoğlu aklıyla akıllanmadığında acı ile eğitildiği için ve çok karmik bir dönemden geçtiğimiz için bunları yaşamak zorunda kalıyoruz. Ben kelebek etkisine çok inanan bir insanım. Biz iyi olursak iyi insanları çekeriz ve kötülüğü iyiliğimizle terbiye edebiliriz. Bunu hep söylüyorum belki sıkıldınız ama başımıza gelen olayları değiştiremesek bile tepkilerimizi değiştirirsek haritamızı aşabiliriz.

Sevgilerimle.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.