26 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

25 Nisan 2022

26 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?26 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burcunda olacak. Manevi konular, sezgilerimiz, haleti ruhiyetimizde oynaklıklar söz konusu olabilir.
?03:51’de Ay-Mars kavuşum açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde enerji tavan, kalkayım bir harekete geçeyim durumu söz konusu olabilir. Uyurgezerliğiniz varsa kendinizi odaya kitleyin yoksa da ateşiniz falan çıkabilir dikkatli olmak lazım. Enerjimiz tavan.
?06:39’da Venüs-Kuzey Ay Düğümü sekstil açısı gerçekleşecek. Bugünlerde özellikle ilişkiler bakımından kadersel etkiler alabilirsiniz. Bu ne demektir? Belki biriyle tanışırsınız ilişkiniz devam eder, belki iyi gitmeyen bir ilişkiniz vardır bununla ilgili kararlar alabilirsiniz. Gündemimiz ilişkiler olacak.
?14:39’da Ay-Uranüs sekstil açısı gerçekleşecek. Hayatınızda yapmak istediğiniz, denemek istediğiniz bir şey varsa ilk defa bir şey yapacaksınız bu saatleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu saatlerde kulağınıza bir şeyler çalınabilir. Kısa vadeli fırsatları temsil eder. Çok da boşvermeyin, evrenin sizinle konuşmasına uyanık olun.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.