26 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

25 Nisan 2020

26 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Bugün Ay tüm gün ikizler burcunda transit edecek, Ay ikizler burcundayken haberleşme ve iletişim konuları gündemimizde olabilir, bol bol sohbet edebilir ve gıybet yapabilirsiniz. Gıybet yapacaksanız da olanı anlatın annem, olmayan üzerinden hikaye anlatmayın, karma bu çarparsa fena çarpar.
00:20’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifa saatleridir. Meditasyon, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz yani ruhunuzu şifalandırmak için en ideal saatlerdir.
07:31’de Merkür-Jüpiter karesi gerçekleşecek . Merkür iletişimimizi, ticareti ve zihnimizi temsil eder. Jüpiter zorlayıcı açı yaptığında, zihnimizin kontrolsüz bir abartma gücü olabilir. Çok fazla düşünebiliriz, olayları çok fazla abartabiliriz, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemiz gereken zamanlardır çünkü istemediğimiz yerlere giderse kırıcı olabilir.
12:00’de Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Güneş, bizim kimliğimizi egomuzu, otoriteyi, yaratıcılığımız temsil eder. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri, depremleri, hayatımızda şok edici olayları temsil eder. Sarsar yani. Dolayısıyla Güneş Uranüs kavuşumlarında otorite ile ilgili ani beklenmedik gelişmeler olabilir, aynı zamanda kendimizi çok yaratıcı hissedebileceğimiz zamanlardır. Evet bu birazcık depremleri tetikleyebilir. Ama Güneş-Uranüs kavuşumları her sene olur. Yani çok da korkulacak bir dönem değildir. Uçaklar, yeni teknolojiler ve bu yeni teknolojilerle ilgili güzel gelişmeler de yaşanabilir. Çünkü fırsatları da temsil eder.
19:38’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İlişkiler bakımından oldukça destekleyici saatlerdir. Kendimizi daha iyi ifade edebiliriz ve kendimizi değerli bulduğumuz zamanlardır. Sanatsal konularda başarılı olabiliriz.
21:54’de Plüton retrosu başlayacak ve 3 Ekim tarihine kadar da retro yapacak. Plüton’un genel anlamları yıkıp yeniden yapmak, güç, dönüşüm, ölüm, ya hep ya hiç kafası, güç, manipüle etmektedir. Plüton jenerasyon gezegeni olduğu için bireysel anlamda sizi çok etkilemese de toplumsal konularda bir geriye çekilme enerjisi olabilir ki bunun virüs olmasını diliyorum. Oğlak burcunda da gerçekleşeceği için devlet büyükleri, patronlar, otorite figürleri gibi kişilerin hayatlarında büyük dönüşümler olabileceğini de belirtir. Tabi ki bu kişilerin hayatlarında bir şeyler değişince bizim de değişiyor ama direk olarak etkilenmiyoruz. O yüzden korkmayın, sakin olun, karmanın çalışacağı dönemlerdir fakat yine belirtmek istiyorum ki bizim kötü bildiklerimiz iyi, iyi bildiklerimiz kötü olabilir, görecek günümüz var ki hala hayattayız. İlahi adalet emin olabilirsiniz ki bizim adaletimizden çok daha iyi ve etkili çalışıyor dolayısıyla bu dönem intikam, güç gösterisi, kin gibi duygulardan uzak durmak da fayda var.
22:54’te Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Mars, bizim yaşam enerjimiz olduğu için kendimizi oldukça cesur ve atak hissedebiliriz. Yapmak istediğimiz işler konusunda enerjilerimizi daha iyi kontrol edebiliriz. Harekete geçmek istediğiniz konular varsa bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.