26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

25 Mayıs 2022

26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay yine tüm gün Koç burcunda. Kendimizi fişek gibi hissedebiliriz, atom karınca gibi ordan oraya koşturabiliriz, spor yapmak için harika bir gün.
?00:49’da Merkür Plüton üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 3 gün kadar sürer. Geçmişin hesaplarını kapatmak için iyi bir süreçtir. Daha evvelden yaptığınız anlaşmaların üzerinden geçmek istiyorsanız bu zaman dilimini kullanabilirsiniz. İnsanları söylemlerinizle etkiniz altında bırakabilirsiniz. Daha evvelden yazmayı planladığınız konular için de kullanabilirsiniz.
?05:05’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde gördüğünüz rüyalar size rehberlik edebilir. Özellikle de daha evvelden yardım ettiğiniz kişileri rüyanızda görebilirsiniz. Dua etmek için harika saatlerdir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Mayıs #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.