26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

26 Mayıs 2023

26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla yaşam enerjimiz yüksek, motivasyonumuz sağlam.

💫06:59’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler, ibadet, dua açısından destekleyicidir.

💫09:38’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz değişik, gergin hissedebiliriz ancak çok takılmayın geçici bir etki aslında yaratıcılığımız da yüksek olduğu saatlerdir.

💫09:38’den ertesi gün 06:05’e kadar Ay boşlukta olacak. Yani bomboş bir gün. Önemli işlerinizi bugüne getirmemeye özen gösterin.

💫10:36’da Venüs Uranüs sextili gerçekleşecek. Önümüzdeki 5 gün boyunca kafanıza gökten sevgili inebilir. Para piyasalarında fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sanatsal konularda yaratıcılığınız çok yüksek olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.