26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

26 Mart 2019

26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay gün boyunca Yay burcunda seyahatine devam edecek. yani gayet iyimser, hareketli ve neşeli bir gündeyiz.

15:01’de Ay’ın Merkür’le kare açısı iletişim konularında konuşmadan evvel biraz düşünmemiz gerektiğini Retro’nun da etkisiyle yanlış anlaşılmaların üst seviyede olduğunu göstermektedir.

16:07’de de Ay Neptün’le kare açı yapacak. Bu da biraz hayal kırıklığı açısı işte öncesinde Merkür sonrasında Neptün derken iletişim konuları ve beklentiler konusunda dikkatli olmamız gereken zaman dilimlerine işaret etmektedir. Aynı zamanda fikirlerde bulanıklıklara da sebebiyet verebilir.

Geldik son zamanların en güzel gelişmesine. Ta ta ta taammmmm. Venüs 22:43 itibariyle Balık burcunda. İlişkiler konusundaki şu Oğlak soğukluğumuz ve Kova isyanımızdan sonra baharın da etkisiyle karnımızda kelebekleri hissedebileceğimiz döneme hoşgeldik. Sadece aşk değil tüm ilişkiler bakımından gayet iyi bir döneme giriyoruz. Valla şu Venüs Koç’a girmeden aşık oldunuz oldunuz yoksa Boğa’yı beklersiniz şekerler ben diyim. Bu süreç 21 Nisan’a kadar devam edecek. Aynı zamanda sanatsal etkiler, spiritüel konular ve yaratıcılığın ortaya çıkabileceği, ilham alınarak yapılacak her konuda da destekleyicidir. Tadını çıkarın.

Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.