26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

26 Mart 2023

26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?26 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Boğa burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

?03:41’de Ay İkizler burcuna geçecek ve şok şok şok flaş flaş flaş haberler duyabiliriz. İletişimimizin gündemde olacağı bir gündeyiz.

?03:46’da Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Normalde güçlü olacağımız saatlerdir ama o saatte anca rüyanızda superman filan olabilirsiniz.

?07:38’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz içiniz sıkılabilir, çok önemli değil geçici bir etkidir, zaten Pazar Pazar o saatte ne işiniz var, yatın uyuyun annem.

?14:03’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde baya sosyal kelebek gibi gezinebilirsiniz. Güzel, keyif verici, huzurlu olduğumuz zamanlardır. Babadan izin koparmak için de iyidir.

?21:58’de Merkür Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu iki türlü çalışır. Bir konuşarak insanlara şifa verebilirsiniz, iki konuşarak insanlara hasar verebilirsiniz. Seçim sizin ne yaparsanız onu bulursunuz. Global bazda iletişim konularında sıkıntılar söz konusu olabilir, bazı siteler çökebilir, bir de trafik kazası konusunda dikkatli olunması gereken zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi bu

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.