26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

25 Mart 2022

26 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?26 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Hafta sonunda bile işi düşünebilirsiniz, sorumluluklarınıza kafa yorabilirsiniz. Kendinize durduk yere sorumluluk kitleyip başınıza iş çıkartabilirsiniz. Diş ve cilt sağlığı bakımı yaptırmak istiyorsanız bugünü tercih edebilirsiniz.
?10:48’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Neticesinde Ay Oğlak burcunda olduğu için sorumluluklarınızı abartma potansiyelimiz çok fazla var ama neye ihtiyacımızın olduğu keşfetmek için de harika zamanlardır.
?13:34’de Merkür-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3 gün sürebilir. Merkür Balık burcunun son derecelerinde transit halinde iken zihnimizdeki düşünceler biraz fazla artmış olabilir. Hatta çok konuşuyor, çok düşünüyor ve hayal kuruyor olabiliriz. Plüton ile kuracağı bu kontak ise zihnimizdeki o fazla fikirleri değiştirmemiz ve dönüştürmemiz belki de bambaşka bir boyuta getirmemiz ile alakalı bizi yoklayabilir. Karşımızdaki insanı hem konuşmamız ile hem de fikirlerimiz ile etkileyebiliriz.
?16:36’da Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Meditasyon yapmak, evi kötü enerjilerden arındırmak size iyi gelebilir. Akışta kalmak isteyebilirsiniz fakat irade göstererek olabilir. Bu saatlerde sokaktaki canlara bi kap mama bi kap su koymak hem onlara hem size iyi gelecektir annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.