26 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

25 Mart 2020

26 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
03:43’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Böyle gece gece duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz, rüyalar biraz abartılı olabilir, papatya çaylarınızı içip yatın annem.
06:02’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Böyle bir gerginlik mi desem, bir sinir mi desem mıymıntı bir ruh haliyle güne başlayabiliriz, işiniz yoksa yatın uyuyun şekerlerim.
10:16’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu durumda da biraz agresif olabiliriz. Burası biraz kontrol edilemez enerjiyi de gösterir, enerjiyi siz kontrol edin, ona buna sinirlenmeyin, spor yapın.
10:16’dan 16:26’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu zaman diliminde elinizde olan işleri tamamlamak daha iyi olabilir. Yeni başladığınız işlerle ilgili aksaklıklar gündeme gelebilir.
16:26’dan sonra Ay Boğa burcunda transit edecek. Annem bak şimdi bu Boğa’da iştahınız açılır. Malum evdeyiz, böreklere, ponçiklere, keklere, kurabiyelere kendimizi adayabiliriz abartmayın şekerlerim.
17:15’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Ay vallahi içim şişti. Bu da ruh halimizin birazcık sıkılacağını, kendimizi baskı altında hissedebilme ihtimalimiz olduğunu göstermektedir.  Böyle hissederseniz Satürn git burdan diyin. Geçici süreçtir, çok etkisinde kalmamaya özen gösterin.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.