26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

25 Kasım 2021

26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Aslan burcunda yer alacak. Dolayısıyla bugün kendimizi şımartmak isteyebiliriz. Yaşam enerjimiz artar. Kuaför soruyorsunuz iki tutulma arası gitmeyin annem.
?06:19’da Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız öfkenize hakim olmanız gerekecektir. Özellikle sabah trafiğinde sakin kalmak zor olabilir ?
?19:23’te Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Duygularınızı abartılı yaşamaya eğilimli olabilirsiniz. Özellikle hayatın tadını çıkarmayı abartabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı da abartmayın annem. Yeme- içmeyi abartıp diyeti de bozabilirsiniz.
?19:23 ile ertesi gün 05:11 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?Bir de bugün çok 150’lik açı var, kazalar, dikkatsizlikler, unutkanlıklar başınızı derde sokabilir. Dikkat!
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.