26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

25 Kasım 2023

26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Ay böyle bir rahatlık, böyle bir iştah, böyle bir keyif yok. Dünyanın tadını çıkarmak için şahane bir gün.
💫11:02’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu biraz bizi yerimizden zıplatabilir, değişik farklı konulara ihtiyaç hissedebiliriz.
💫18:42’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Manevi konular, ruhsal konular gündeme gelebilir. Sanatsal konulardan keyif alabiliriz, ayrıca ilham perileri de yanımızda, sağınıza solunuza bakmayı unutmayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.