26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

26 Kasım 2022

26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?26 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?00:18’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Ay Oğlak burcundayken biraz daha sorumluluk ihtiyacında olabiliriz, kolay organize oluruz.
?03:15’de Venüs Kiron üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerde şifalanacağımız zamanlardır. O saatte uyudun mu mesajı atmayın çünkü etkisi zaten 5 gün sürer. Maddi konularda uzmanlaşabilir, birilerinden destek ve fikir alabiliriz.
?20:10’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek ama bu 03:15’deki Venüs Kiron üçgenini tetikleyeceği için zorlamaz, daha çok yukarıdaki konuları daha fazla gündeme getirebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.