26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

26 Haziran 2019

26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr,

Yine güzel bir günle beraberiz.

Ay Koç burcunda zamanın hızına yetişemeyebilirsiniz. Dokuz çarşambanın işi bugüne toplanabilir ama hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Gayet de enerjik bir gündeyiz.

16:20’de Ay Jüpiter üçgen açısı gerçekleşecek. Bu hem maddi konularda hem de ruhsal konularda çok destekleyicidir. İlahi destek sağlar. Dilek ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz, yardım talep etmekten çekinmeyin.

17:37’de gerçekleşecek olan Ay Satürn karesi ise biraz içsel sıkıntı yaşayabileceğiniz süreçtir. Otorite figürleriyle bu saatte konuşmayın. Buhran neyim gelirse geçicek kendinizi çok kaptırmayın.

Bitti bugünün de başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.