26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

25 Haziran 2023

26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

💫01:24’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi karizmatik hissedebiliriz.

💫01:24’den 01:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde de bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.

💫01:35’de Merkür Neptün karesi gerçekleşecek. Zihnimizin dağılabileceği bir zamandayız. Kandırılmalara açık bir dönemdeyiz. Hırsızlıklar gündeme gelebilir. Çok ciddi kararlarınızı bu döneme getirmeyin. Ancak proje tasarlamak için de iyi zamanlardır.

💫01:57’de Ay Terazi burcuna geçiyor. Biraz ilişkiler konuşalım. İlişkiye ihtiyacımız artabilir, süslü şirin gibi gezebiliriz. Bayram öncesi kuaför işlerinizi halledebilirsiniz.

💫10:49’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızla isteklerimizin çatışması durumudur. Biraz iç huzursuzluk yaratabilir. Bir şeylere öncelik etmek daha iyi olacaktır.

💫12:22’de Mars Uranüs karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi 10 gün kadar sürer. Lütfen trafikte emniyet kemerinizi takın, gereksiz hız yapmayın, ego savaşına girmeyin. Kazalara açık zamandayız. Toplu kötü haberler almayalım özellikle de eğlence merkezlerinde. Bu açıyı hayatınızda hiç yapmadığınız konularda cesaret kullanıp ilkleri gerçekleştirmek için kullanmak daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.