26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

26 Haziran 2022

26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?26 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Boğa burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?02:13’de Ay İkizler burcunda transitine başlayacak. Ay İkizlerdeyken daha fazla iletişim ihtiyacında oluruz. Bilgi akışımız hızlanır. Gıybete daha fazla meyil edebiliriz yapmayın annem, yapmayın yavrum, gıybet değil bilgi akışıdır güzel olan.
?10:02’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Sabah kahvaltısında çok keyifli vakit geçirebilirsiniz, ilişkilerimizle ilgili desteklendiğimiz zamanlardır, sevdiklerinizle konuşmak iyi gelebilir.
?16:26’da Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde de hoşgörümüz artar, keyifli olduğumuz saatlerdir.
?Ayh valla çok sevdim ben bugünü, sohbet, muhabbet daha ne olsun.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.