26 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

25 Haziran 2020

26 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek. Hayatınızdan gereksizleri atmak için harika bir gün. Detaylı ev temizliği veya dolap içi düzenlemesi gibi yapmak isteğiniz ayrıntılı işler varsa, bu işler için ideal bir gündür. Kolları sıvayıp girişin annem.

04:33’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. İç dünyamızın dengeli olduğu saatlerdir. Güzel rüyalar görebilirsiniz. Huzur huzurlu uyuyun.

05:17’de Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Venüs bu saatlerde hala duruk gidip gidip eski sevgililerinizi rüyanızda görüp gerilmeyin tatlişlerim.

09:47’de Venüs retrosu bitiyooooorrrr, as bayrakları assss. Tüm güzellikler ve uyum artık bizlerle olacak. İlişkiler konusunda artık daha desteklendiğimiz bir sürece giriyoruz. Venüs, hayattan zevk aldığımız tüm konuları temsil eder, hayatın tüm güzelliklerinin değerini bilin ve tadını çıkarın şekerlerim.

12:44’te Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Oldukça yaratıcı olabileceğiniz saatlerdir. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, bu saatleri tercih edebilirsiniz. İş hayatında ise farklı ve yaratıcı projeler üretebilirsiniz. Cin fikirli olduğumuz saatlerdir.

17:17’te Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Aile içi iletişiminizin iyi olduğu saatlerdir. Aile ve evle ilgili çözmek istediğiniz problemleriniz varsa bu saatleri tercih edebilirsiniz. Duygusal iletişim kurmak için oldukça destekleyici saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.