26 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

25 Eylül 2022

26 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

26 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda ve yeniay etkisiyle başlıyoruz.
?00:54’de Terazi burcunda Yeniay var. Bunu iki post öncesinde okuyabilirsiniz, bir de bu dönem gökyüzünün enerjisi nasıldır derseniz onu da bir önceki postum olan ruhumdan akanları okuyarak öğrenebilirsiniz.
?02:44’de Ay Jüpiter karşıtlığıyla beraber bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Özellikle kibir ve duygusal gelgitlere dikkat edin annem. Bu saatte neyi abartacağız derseniz rüyalar aleminde Satürn’ün haklarında araba kullanmak da abartmaktır bence.
?08:45’de Venüs Plüton üçgeniyle beraber ilişkilerde ve maddi konularda güçlendiğimiz zamanlardayız. Venüs Neptün karşıtlığı yaşadık zaten bu yeterinde hayal kırıklığı olmuştu şimdi güçlenme zamanı.
?20:58’de Merkür Venüs kavuşumu var ve eski sevgiliniz dönmesini bekleyebilirsiniz.
?22:33’de hem Ay Kiron karşıtlığı hem de Güneş Jüpiter karşıtlığıyla beraber hala eski sevgiliniz dönmesiyse gönül rahatlığıyla sövebilirsiniz ama açıp ona sövmeyin hala şansınız varken ? Ayrıca bu süreçte kibir yapmak, abartmak, fanatizm sergilemek kayıplara yol açabilir, aman dikkat.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.