26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

25 Ekim 2021

26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

 

Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Ay tüm gün Yengeç burcunda yer alacak. Duygu değişimlerinizi oldukça yansıtabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Hafızanızın iyi olacağı bir gündür. Aileyle vakit geçirmek kendinizi iyi hissettirebilir.

?05:54’de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Sabah uyandığınızda huzurlu hissedebilirsiniz. Eril ve dişil enerjinin dengede olduğu zamanlardır. Güne güzel bir başlangıç yapın annem.

?19:33’te Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Bu da birazcık hem sağlıkla hem de ruhsal konularla ilgili olarak yaralanmaya açık olduğumuz saatleri gösterir. İnsanların kalplerini kırmamaya özen gösterin. Bir de onlar sizin kalbinizi kırıyorlarsa eğer bu süreçte bağışlayıcı ve şefkatli olmak size ileriki zamanda kendinizi daha iyi hissettirebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.