26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

25 Ekim 2022

26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?26 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Akrep burcunda stalkerliğimiz üzerimizde biraz şüpheci bir şekilde başlıyoruz.

?16:34’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde aklımıza yaratıcı fikirler gelebilir, daha evvelden yapmadığımız konulara merak sarabiliriz.

?18:29’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bizden yaşça büyüklerle biraz gerginlikler yaşanabilir, sorumluluklarımız biraz bizi zorlayabilir ama çok da önemli değil. Geçici bir etkidir. Çok da takılmayın.

Bugünün başka bir olayı yok demek isterdim ama asıl olay bugün. Bundan 5 sene evvel Anne oldum ben. Adenişkomun doğum günü. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.