26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

25 Aralık 2021

26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay Başak burcunda güne başlıyoruz. Hafta sonu gelmişken şöyle bir evi temizleyeyim düzenleyim diyorsanız şahane bir gün.
?02:07’de Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Kabus görebilirsiniz, böyle sisli, bulanık rüyaların aktif olduğu saatlerdir. Rüyanızda size afakanlar basabilir, açıkçası ben bunu yazarken bana afakanlar bastı ama çok da önemli değil geçici bir etki.
?11:11’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Alın sevgilinizi ya da eşinizi kahvaltıya, bruncha gidin. Eğer sevgiliniz yoksa halinize şükredin malum Venüs retro bu dönem tripler hiç çekilmez.
?11:39’da Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Sevgiliniz veya eşinizle romantik bir kahvaltı yaptıktan sonra Yerebatan sarnıcına (Plüton yer altı ya bağ kurdum) gidin gezin. Kendime not:Ben de Aden’i götüreyim bir ara. Neyse işte kendinizi güçlü karizmatik filan da hissedersiniz.
?11:39’dan 19:23’e kadar Ay boşlukta olacak. Yeni bir şeyler başlatmak yerine elde kalan işleri bitirin annem.
?19:23’de Ay Terazi burcuna geçecek. Sanat, güzellik, para, diplomasinin ön planda olduğu sevgi pıtırcığı gibi gözlerimizi kırpıştıracağımız bir güne devam edeceğiz.

Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.