26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

26 Aralık 2023

26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

05:08’de Ay Mars karesi, 08:57’de de Ay Neptün karesi, 10:55’de de Ay Merkür karşıtlığı deneyimleyeceğiz. Aslında bu bir tetikleme açısı olarak çalışacak. Çünkü 27’sinde Merkür Neptün karesi, 28’inde Merkür Mars kavuşumu, 29’unda da Mars Neptün karesi deneyimleyeceğiz. Önümüzdeki 3 günlük süreçte sınırötesi konular gündeme gelebilir, can sıkıcı olaylar yaşanabilir, seller, denizden gelen depremler, gemi kazaları, toplu trafik kazalarına karşı da dikkatli olmamız gereken süreçlerdeyiz.

💫10:54’den sonra Ay boşluğa girecek ve 18:15’e kadar da boşlukta olacak. Yeni bir şeyler başlatmak çok tavsiye edilmez. Hobilerle, elinizde olan işlerle ilgilenmek daha iyi olabilir.

💫18:15’de Ay Yengeç burcuna geçecek ve duygular şelale. Biraz daha hassaslaşıp, alınganlaşabiliriz. Bu enerjiyi ailemize vakit ayırmak için kullanmak daha iyi olabilir.

💫23:29’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Duygusal sorumluluklarımızı daha kolay alırız. Ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.