26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

25 Aralık 2022

26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?26 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla grup çalışmaları yapabileceğimiz, ekiplerin içinde kendimizi iyi hissedeceğimiz, arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyeceğimiz, gelecek planları yapabileceğimiz bir gündeyiz.

?02:34’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Enerjimiz artabilir, hastalar bu saatlere dikkat edin, ateşimiz çıkabilir.

?05:14’de Ay Kiron sextili ile birlikte kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

?10:34’de Ay Uranüs karesi biraz gergin, beklenmedik sürprizlere açık olduğumuz saatlerdir. Saçlarımız diken diken olabilir. İşler kontrolden çıkabilir, güvende hissetmediğiniz konuları bu saatlere getirmemeye özen gösterin.

?21:19’da Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde eğer sorumluluklarımızı yerimize getirmediysek içimize sıkıntı düşebilir. Bir anda her şeyi yapmak zorunda hissedebiliriz. Odaklanmak isterseniz, plan yapmak isterseniz bu saatleri değerlendirin ama bu sizin için zorunluluk olmasın, planlı giderseniz oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.