26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

26 Ağustos 2019

26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarım,

00:05’de Ay Yengeç burcuna geçecek ve kendimizi daha duygusal hissedebiliriz. Sezgilerimizle hareket etmemiz daha iyi sonuçlar almamıza sebebiyet verebilir.

04:32’de gerçekleşecek olan Ay Güneş uyumlu açısı geceyi rahat geçireceğimize işaret etmekte.

08:47’de Ay Kiron kare açısı olacak, burada biraz alınganlıklar gündeme gelebilir, kalpler kırılabilir ama geçici bir süreç çok takılmayın şekerlerim.

08:58’de Ay Mars uyumlu açısı özellikle sezgilerimizle harekete geçme potansiyelimiz olduğunu gösterirken, duygusal konularda da çok aktif olabileceğimizi göstermektedir.

10:44’de Ay Venüs uyumlu açısı tüm ilişkiler konusunda çok destekleyicidir. Zaten hemen arkasından 11:26’da gerçekleşecek olan Ay Uranüs uyumlu açısı da aslında 18:38’de gerçekle Venüs Uranüs üçgenini tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki aslında önümüzdeki 5 gün boyunca ilişkiler konusunda ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Venüs ilişkileri, parayı, güzelliği, estetiği, doğayı temsil eder. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeleri, yıldırımları, uçakları, depremleri, marjinal konuları temsil eder. Normalde üçgen açı destekleyicidir ama kolay akışı sağladığı için de özellikle para ve doğa ile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tabi ki bir anda aşık olup hayatınızda büyük depremlere de sebebiyet verebilirsiniz ki umarım bekarlar için bu durum böyle gelişir.

Bugünün başka da bir etkileşimi yok. Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.