26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

26 Ağustos 2023

26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Yine bilgi konularının gündemde olduğu bir gündeyiz.

💫01:42’de Ay Merkür karesi iletişim konularında biraz sıkıntılı saatler. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin yapamayacağınız şeyleri söylemeyin.

💫10:49’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Zihnimiz biraz dağınık olabilir, bu gerçek miydi hayal miydi tam olarak kestiremeyebiliriz.

💫14:56’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatlerdir, sinirlerinize hakim olun annem.

💫14:56 ile 16:05 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatleri yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olanları toparlamak için kullanmak daha iyi olabilir.

💫16:05’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Daha organize oluruz, sorumluluklarımızı yerine getirme ihtiyacı hissederiz.

💫21:38’de Ay Güneş üçgeniyle beraber aslında günümüz güzelleşmeye başlayacak. İsteklerimiz ve ihtiyaçlarımız dengede olabilir, dünyevi konularla daha fazla ilgilenebiliriz.

💫22:39’da Ay Satürn sextiliyle beraber sizden yaşça büyük insanların desteğini alabilirsiniz. Babalardan izin koparmak için şahane saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.