26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

25 Ağustos 2022

26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?26 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Süslenin, püslenin, salının annem. Spa, güzellik, sahne işleri için harika zamanlardır, ünlülerin isimlerini daha fazla duyabiliriz, şan şöhret sizin işiniz, kendinizi parlatın. ?
?Günün Şanslı talihlileri: Koç, Aslan, Yay
⚠️Günün Dikkat etmesi Gerekenleri: Boğa, Akrep, Kova
?Günün En Konuşulanı: Terazi
?02:50’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Sevgi dolu ve sevecen olacağınız saatlerdir. Tatlı tatlı konuşmalar için oldukça uygun saatlerdir. Oldukça uzlaşmacı bir yapıda olabilirsiniz. Aşk konusunda da oldukça destekleyici bir zamandır. Sevgi sözcükleri bu saatlerde oldukça etkili olacaktır. Ay bu saatte herkes uyuyor diyorsanız illa bu saatte değil uyumadan evvel söyleyin. ?
?04:02 Merkür Terazi burcunda transitine başlayacak. 9 Eylül’de duracak ve 11 Eylül’de Retro’ya başlayacak. 23 Eylül’de tekrar Başak burcuna dönecek ve 4 Ekim’de Merkür retrosu bitecek. 11 Ekim’de Merkür tekrar Terazi burcuna geçecek. 29 Ekim’e kadar da Terazi burcunda transit edecek.
Merkür Terazi burcundayken, konuların her iki yönünü de görebileceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Zıtlıkların uyumu diye de nitelendirebiliriz. Görüşler ne kadar farklı ve tezat olsa da ortak payda bulabilirsiniz. İletişim diliniz de anlaşmaya yönelik olacaktır.
Daha uzlaşmacı fikirler üretebileceğiniz, konuşmalarınızda daha uzlaşmacı bir üslup sergileyebileceğiniz zamanlardır. Kavgadan tartışmadan uzak durmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerde daha rahat edeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bir konunun iki yönünü de görmeye çalışıp, empati kurma yeteneğinizi arttırabileceğiniz zamanlardır. Her iki yönden de bakmak tabi kararsızlıklar yaşamanıza da sebebiyet verebilir.
İletişiminiz çok tatlı bir hale geliyor. Kibar kibar konuşan tatlı biri haline dönüşüyoruz. Anlatım şekliniz hoşa giden ve estetik bir hal alıyor. Sosyalleşmek açısından da oldukça destekleyici bir süreçtir. Diplomasi ile çözemeyeceğiniz hiçbir iş yok. Bunu unutmayın annem.
?05:44 Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde yalnız kalmak isteyebiliriz, şartların bozulması tadımızı kaçırabilir. Ayrıca sabah saatlerinde zıplayarak uyanabilirsiniz yataktan düşmeyin annem. Sürpriz gelişmelere açık olduğumuz saatlerdir, hayatınızda hiç deneyimlemediğiniz konularda bir ilk yapabilirsiniz.
?09:54 Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Böyle bir ruhunuz daralabilir, içiniz kıyılabilir, sabahın bu saatlerinde sorumluluklar üzerinize yük olabilir. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Bu saatlerde işiniz gücünüz yoksa uyuyun tatlışlarım. ?
?09:54’den sonra ertesi gün 03:24’e kadar Ay boşlukta olacak. Yani bomboş bir gün valla bugün bir şey başlatmayın. ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #26Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.