25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

24 Temmuz 2022

25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.
?07:26’da Ay Satürn sextil açısı sorumluluklarımızın oldukça bilincinde olacağımız bir güne işaret ediyor.
?09:13’de Venüs Jüpiter karesi gerçekleşecek. Burası özellikle sevgiyle ilgili konuları abartmaya açık olduğumuz bir sürece işaret eder. Ona buna trip atmayın alınganlık göstermeyin annem. Özellikle diyabet hastası olanların bu süreçte çok dikkatli olması lazım çünkü şekerli şeylere ilgimiz artabilir. Parayla ilgili konularda da önümüzdeki 4-5 günlük süreçte riskli yatırımlar yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz fakat abartmamaya özen gösterin derim.
?11:14’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Biraz aldanmalara açık olduğumuz bir sürece işaret eder. Hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar olabilir. Belki de olaylara biz yanlış bakıyoruzdur o yüzden karşı tarafı suçlamadan önce okları kendimize çevirmemiz gereken bir sürece işaret eder.
?11:14’den 20:53’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere bırakmayın. 20:53’den sonra Ay Yengeç burcuna geçecek ve ailevi ihtiyaçlarımız, duygularımız, sezgilerimiz, bazı şeyleri gizleme ihtiyacımızın yoğun olacağı bir sürece işaret eder.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.