25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

25 Temmuz 2023

25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀25 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Yine gündemimiz ilişkiler.

💫09:39’da Ay Merkür sextili gerçekleşecek. İletişim konusunda gayet desteklendiğimiz saatlerdeyiz. Herhangi bir konuşma, anlaşma yapacaksanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫17:00’da Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerde birtakım problemlerin üzerinden geçmek daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

💫18:05’de Ay Plüton karesi manipülasyonlara açık olduğumuz saatlere işaret ediyor. Biraz sinirlerimiz zıplayabilir, çok takılmayın geçici bir etkidir.

💫18:05 ile 19:55 arasında Ay boşlukta olacak. Yeni bir şey başlatmak için tavsiye etmiyorum, işler biraz sarpa sarabilir. Onun yerine elinizde olan işleri halletmek için daha iyi olabilir.

💫19:55’den sonra Ay Akrep burcuna geçecek. Biraz daha olaylara şüphe ile yaklaşabiliriz ancak her türlü krizi de çözebileceğimiz bir zaman dilimine giriyoruz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.