25 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Temmuz 2020

25 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. 02:06 ile 04:53 arasında Ay boşlukta seyahat edecek. 04.53’de Ay Terazi burucuna geçecek. Ayın terazi burcuna geçişi ile hayata daha uyum içerisinde bakacağınız bir gün sizleri bekliyor. Bugün tüm problemleri diplomasi ile çözebilirsiniz.

02:07’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Tedbirli ve temkinli olacağınız saatlerdir. Sizden yaşça büyük kişilerin önem kazanacağı bir zaman dilimidir. Deneyim ve tecrübenin önemini hissedebilirsiniz. Eğer uyumadıysanız kimden nasıl destek alabilirsiniz ya da önümüzdeki günlerde neler yapacaksınız gibi plan gerektiren işleri kolaylıkla düşünün hemencicik zihninizde bile halledebilirsiniz.

09:32’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça dengede ve huzurlu hissedeceğiniz saatlerdir. Bu denge ve uyum ikili ilişkilerde de başarılı olmanızı sağlayacaktır.

20:31’de Ay-Kiron karşıt açısı gerçekleşecek. Alıngan olabileceğiniz zaman dilimidir. Boş yere kendinizi üzmek yerine başkalarının da kırgınlık yaşadığı konulara eğilebilirsiniz. Başkalarına sağlayacağınız destek size de şifa olacaktır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasıl yardımcı olabilirim?