25 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

25 Şubat 2019

25 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Bugün güzel bir gün. Ay Akrep burcunda gayet duygusal olarak derinleşebileceğimiz bir gündeyiz.

10:17’de Ay’ın Plüton ile yapacağı uyumlu açısı gayet karizmatik ve etkileyici olduğumuz zaman dilimlerine işaret etmektedir.

14:14’de Ay’ın Merkür’le yapacağı uyumlu açı iletişim, ticaret, alım satım, muhasebe gibi konuları gündeme getirebilir ve bu konularda kendimizi daha rahat ifade edebiliriz. Duygularla ilgili her konuyu konuşmak için de ideal zamanlardır.

15:13’de Ay’ın Venüs’le uyumlu açısı dediğim zaman buradaki Venüs’den konunun aşk olduğu belli oluyor zaten. Tüm ikili ilişkiler, sanat, sevgi, güzellik konularından yana keyifli zaman dilimlerine işaret etmektedir.

15:13’den sonra gece yarısına kadar Ay boşlukta olacağı için başlatacağınız bir iş varsa bu zaman dilimine göre yapmanızı öneririm.

Bitti çok mersi bu kadar. Öptüm

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.