25 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

25 Şubat 2023

25 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

?25 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Bugün maddi konular, dünyevi konular, hazlarımız ve iştahımız gündemde olabilir.
?Günün tek açısı ise 15:24’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs kavuşumu olacak. Bu saatlerde ani, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bireysel bazda fırsatlara açık bir gündeyiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.