25 Şubat 2022 Günlük Astrolojik Yorumu

24 Şubat 2022

25 Şubat 2022 Günlük Astrolojik Yorumu

?25 Şubat 2022 Günlük Astrolojik Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Normal şartlarda buraya daha güzel şeyler yazmak isterdim ancak Yay burcunun yayılmacılığı ve fanatizmini gördük maalesef.
?06:24’de Ay-Neptün zorlu açısı gerçekleşecek. Uyurken birden uyanıp kendimizi kötü hissedebiliriz. Rüyamız sisli, bulutlu ya da bizim üzen, kıran kişileri görebiliriz. Sabah saatlerinde yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz.
?06:23 ile 19:27 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni işlere başlamak yerine kalan işleri toparlamak, kitap okumak gibi faaliyetler gerçekleşebilirsiniz.
?05:21’de Merkür-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Merkür Kova burcunda, Uranüs Boğa burcunda. Dolayısıyla teknolojik aletler ile alakalı şaşırtıcı gelişmeler gerçekleşebilir. İletişim kurarken düşünmeden konuşabiliriz ve pot kırabiliriz. En önemli konu ise Kova burcu ile Boğa burcu birbirine contra antisciadır. Birbirini bozan durumları temsil edebilir. Teknolojik aletlerde bozulma, medyada çıkan bazı haberlerin yanıltması ve olayları farklı boyutlardan göstermesi gibi durumlar gerçekleşebilir ve aynı zamanda para piyasalarında değişkenlikler, hızlı hareketlenmeler gözükebilir, münazaralarda problemler çıkabilir.
?19:27’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Disipline olmamız gereken günler bizi bekliyor. Oldukça sorumluluk sahibi, işimizin başında, sistem kurmaya yönelik ve ciddiyetin tavan yaptığı zamanlardayız.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #25Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.