25 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Şubat 2020

25 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay Balık burcunda güne başlıyoruz yine biraz dağınık enerjimiz söz konusu olabilir.
05:05’de Güneş Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aradığımız motivasyonu artık bulabileceğimizi göstermektedir. Kimliğimizi ortaya koymak konusunda daha cesaretli ve çalışkan olabiliriz. İsteklerimizi gerçekleştirmek için taşın altına elimizi sokmamız gereken zamanlardayız.
09:57’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Sezgilerimizle hareket edersek güçleneceğimiz zamanlardır. Duygularınızla başkalarını manipüle edebilirsiniz ama çok da yapmayın annem.
17:11’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız saatlerdir. Otoriteden desteğe ihtiyacınız varsa bu saatleri kullanabilirsiniz.
17:11’le 21:47 arasında Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olanları bitirin ya da boş işler yapın. Başlatacağınız işler biraz aksayabilir.
21:47’de Ay artık Koç burcuna geçecek ve artık üzerimizdeki o ölü toprağını atacağız. Kaç gündür darmaduman olduk artık daha hareketli olabileceğiz.
Şimdi ben biraz kendi öngörülerim için çalışırken bugünün orta noktalarına bakarken biraz canım sıkıldı. Sizi de uyarmak istedim. 08:44’de göksel Mars Jüpiter orta noktası Türkiye haritasının Plüton’una karşıt açı yapacak. Şimdi Mars, savaş, mücadele, patlama, yangın, asker, öfke, şiddet, demir ile ilgilidir. Jüpiter bolluk, bereket ve şans gezegenidir ama aynı zamanda dokunduğunu büyütmekle alakalıdır. Aynı zamanda eğitim ve dinle de alakalıdır. Plüton ise yıkıp yeniden yapmak, yer altı, deprem, taciz, tecavüz, gücünü zorla kullanmakla alakalıdır. Dolayısıyla zor bir süreçten geçiyoruz. Bence senenin en önemli gezegeni Mars ve bu dönem de çok hayırlı işler yapmıyor. İçinizi daraltmak istemiyorum ve neler olabileceğini yazmak istemiyorum ama yukarıda yazdığım kelimelerle ilgili zorlanmalar söz konusu olabilir. O yüzden dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.