25 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

25 Ocak 2019

25 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Bugüne 07:02 itibariyle Ay Terazi burcunda başlıyoruz yani pek bir huzurluyuz, keyifliyiz, süsümüz, güzelliğimiz önemli.

09:55’de Ay’ın Merkür ile uyumlu açısı iletişim konularında iyi olabileceğimiz bir zaman dilimine işaret etmekte. Her türlü anlaşma, sözleşme, görüşme için uygun zaman dilimidir.

15:49’deki Ay – Güneş uyumlu açısı otorite figürlerinden destek alabileceğimizi, duygularımız ve mantığımızla uyumlu bir şekilde karar verebileceğimizi göstermektedir.

20:53’de Mars Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şimdi bu aslında güzel bir görünüm. Mars harekete geçme enerjisi, Jüpiter malum bolluk, bereket, şans lakin dokunduğunu büyüten. Bu durumda da uzun zamandır niyetlendiğiniz hatta üyesi olup gitmediğiniz spor salonu var ya hani, artık ona gitmeniz için içinizdeki ateşi fitilleyen bir açıya sahipsiniz, gittiniz gittiniz, gitmediniz bye byee paralar. Tabi iş sadece spor salonu değil, hep niyetlendiğiniz ama bir türlü enerji bulamadığınız tüm işleri başlatmak için bu süreci değerlendirebilirsiniz. Fakat her zorlayıcı açı kötü olmadığı gibi her iyi açı da her zaman iyi olamayabiliyor. Şimdi işin içinde Mars varsa orada biraz agresyon da vardır. Jüpiter malum büyütüyor, üçgen açı pürüzsüz bir akış sağlıyor, bu durumda agresif enerjiler gereksiz yere büyüyebilir buna dikkat etmek lazım. İşte tam da bu yüzden bu enerjiyi faydalı şeylere kullanmak gerekmektedir.

Gün harekete geçme günü, haydi dostlar iş başına.

Bitti çok merci bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.