25 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

25 Ocak 2023

25 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?25 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Balık burcuyla başlıyoruz. Valla yine bir hayaller, bir eylemsizlik, bir hareketsizlik, bir akışa bırakma enerjisiyle karşı karşıyayız.

?04:30’da Güneş Jüpiter sextili gerçekleşecek. Şimdi bu güzel. Yani egoyu şişirmezsek aslında oldukça destekleyici. İyi niyetlinin kazanacağı bir süreçten geçiyoruz. Umutlarımızın gerçekleşebileceği, şanslı bir sürece geçiyoruz. Etkisi yaklaşık olarak 10 gün sürer.

?10:42’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde hayaller kurabilir, ibadet edebilir, bir şeyler tasarlayabiliriz, sanatsal konularda destekleyicidir.

?19:11’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde oldukça karizmatik hissedebiliriz. Birileriyle konuşmak için bu saatleri kullanabilirsiniz.

?19:11’den 21:47’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında da yeni bir şeyler başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

?21:47’den sonra Ay Koç burcuna geçecek. Bu saatten sonra fişek gibi olacağız. Enerjimiz oldukça yükselecektir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.