25 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

24 Ocak 2022

25 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?25 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay terazi burcunda başlıyoruz. Giyinip süslenip dışarı çıkmak isteyebilirsiniz ama kar var. Kar topu için güzel bir buluşma ayarlayabilirsiniz annem.
?01:09’da Ay-Plüton zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Eğer bu saatlerde uyuyorsanız rüyanızda karanlık figürler ya da kabus görebilirsiniz ama endişelenmeyin, geçici.
?01:09 ile 06:57 arası Ay boşlukta olacak. Dediğim gibi bu saatte Ay’ın boşlukta olmasına bayılıyorum. Ay boşluktayken dinlenmeyi unutmayın, hatta bu saatlerde uyuyor olacaksınız. Mükemmel Ay boşlukta saatleri.
?06:57’de Ay Akrep burcuna geçiş yapacak. Sezgilerinizin oldukça kuvvetli olduğunu hissedebilirsiniz. Banka hesaplarınızda vakit geçirdiğiniz bir gün olabilir. Vergiler, sigortalar derken bir bakmışsınız hoopp kriz. İşte bunlar hep Akrep.
?07:47’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Normalde derim ki işe bisikletle ya da yakınsa yürüyerek gidin diye. Lakin hava çok soğuk, isterseniz evde biraz esneme hareketleriyle enerjinizi atabilirsiniz. İşe giderken toplu taşıma kullanın annem. Hatta mümkünse gitmeyin.
?08:50’de Ay-Merkür zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Biraz gereksiz çenemiz düşebilir. Etrafta bık bık konuşabiliriz. İş yerinde kahvaltınızı yapıyorsanız konuşmaktan kahvaltınızı yapamayabilirsiniz. Sonra size sus filan derler ne gerek var.
?16:40’da Ay-Güneş uyumsuz açısı gerçekleşecek. Patronlarınızla gereksiz gerginliklere girmeyin annem. İhtiyaçlarımız ve isteklerimizin ters düştüğü bizi biraz sıkıntıya sokan zaman dilimi. Geçici, merak etmeyin.
?17:01’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça huzurlu, mutlu hissedebilirsiniz. Biraz tatlı yeme isteğiniz olabilir ama siz diyetinizi korursunuz biliyorum. Bu saatten sonra kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bir de malum havalar soğuk, Jüpiter büyük koruyucudur, siz de sokaktaki canları korumak için bir kap su bir kap mama hatta mümkünse sıcak bir yuva.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #25Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.