25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

25 Nisan 2019

25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlaarrr,

Ay tüm gün Oğlak burcunda seyredecek. Biraz kendimizi depresif hissedebiliriz. Genel olarak soğuk, sorumluluk sahibi, tedbirli ve başarı odaklı olabiliriz. Yani bugün çalışın arkadaşlar, işlerinizi toparlayın.

12:21 Ay Neptün ile uyumlu açı yapacak. Bu da manevi yönden güçlü olacağımızı, hatta maneviyatı maddeye dönüştürebileceğimizi göstermektedir. Yani aslında bu sanatsal konularda alacağımız ilhamı yazarak, resmederek, söze dökerek maddeleştirme potansiyelimiz olduğunu gösterir. Ayrıca içinize doğan konuların da gerçekleşebilme potansiyeli olabilir. Sezgilerinizi dinlemeyi unutmayın.

17:33’de Ay’ın Satürn’le gerçekleştireceği kavuşum yine sorumluluk konularını tetikleyecek zaman dilimleridir. Otorite figürlerinin de desteğini alabilirsiniz, bu kişiler sizden yaşça büyük insanlar da olabilir.

21:49’da Plüton retrosu başlayacak. Bu konudan dün de bahsetmiştim bir kez daha belirtmek istiyorum ki Plüton jenerasyon gezegenidir ve bireysel bazda mesela bir Merkür retrosu kadar hayatınızı etkilemeyebilir ancak toplumsal olaylarda maalesef hop oturup hop kalkabiliriz. 4 Ekim 2019 tarihine kadar retro yapacak ancak bu döneme kadar da buhran geçirmeyeceğiz. Bu durum Oğlak burcunda da gerçekleşeceği için devlet büyükleri, patronlar, otorite figürleri gibi kişilerin hayatlarında büyük dönüşümler olabileceğini de belirtir. Tabi ki bu kişilerin hayatlarında bir şeyler değişince bizim de değişiyor ama direk olarak etkilenmiyoruz. O yüzden korkmayın, sakin olun, karmanın çalışacağı dönemlerdir fakat yine belirtmek istiyorum ki bizim kötü bildiklerimiz iyi, iyi bildiklerimiz kötü olabilir, görecek günümüz var ki hala hayattayız. İlahi adalet emin olabilirsiniz ki bizim adaletimizden çok daha iyi ve etkili çalışıyor dolayısıyla bu dönem intikam, güç gösterisi, kin gibi duygulardan uzak durmak da fayda var.

22:47’de gerçekleşecek olan Ay Plüton kavuşumu da insanlar üzerinde etki bırakabileceğimiz ama güç çekişmelerine de girebileceğimiz zaman dilimleridir. Dikkat. Ayrıca bu saatten sonra Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 12:27’ye kadar boşlukta kalacak. Dolayısıyla bu süreçte yeni bir şey başlatmak için uygun zamanlar değildir.

Öptüm şekerler.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.