25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu 

24 Nisan 2023

25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu 

🍀25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ay Yengeç burcundayken, duygularımız, sezgilerimiz, korumacılığımız daha fazla ön plana çıkar, ailemizle vakit geçirmek isteyebiliriz.

💫07:10’da Ay Güneş sekstili, 07:39’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında 13:47’de gerçekleşecek olan Güneş Satürn sextile açısını tetikleyecek.

Güneş Satürn sextili önümüzdeki bir haftaya etki edecek. Güneş bizim kimliğimizi, yaşam amacımızı, eril figürleri ve yöneticileri temsil eder. Satürn ise sorumlulukları, yapı kurmayı, inşa etmeyi temsil eder. Bu süreçte sizden yaşça büyük insanlardan destek alabilirsiniz, iş kurmak için oldukça desteklendiğimiz bir süreçteyiz, kendi sorumluluğumuzu alarak istediğimiz motivasyonu ve mutluluğa erişebiliriz bunun için tek yapmamız gereken irade göstermek olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.