25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

24 Nisan 2022

25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?25 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay Kova burcunda güne başlıyoruz. Dolayısıyla arkadaşlıklar, gruplar bizim için oldukça gündemde olacak. Birileriyle iletişim kurmak istiyorsanız, ekip çalışmaları yapmak istiyorsanız özellikle sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.
?01:37 Merkür-Neptün sekstil açısı gerçekleşiyor. Bu eğer bir hayaliniz varsa, imajinasyon yapıyorsanız, böyle çalışmalar yapıyorsanız, bu saatleri değerlendirmenizi tavsiye ederim. İlham perileri yanınızda olacak, bunu yazıya dökebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmaların üzerinden geçebilir, bazı konularda şunu şöyle mi yapsam bunu böyle mi yapsam diye tasarlayabilirsiniz. Merkür-Neptün sekstil açıları güzel ses verir. Özellikle sanatla ilgileniyorsanız bu saatlerde şarkı falan kaydetmek istiyorsanız değerlendirin annem.
?02:33’te Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Haleti ruhiyetimiz darlanabilir, gece uyanabiliriz, birazcık sıkıntılı geçirebiliriz.
?03:33’te de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Zihin yorgunluklarından kaynaklı uykusuzluklar söz konusu olabilir. Papatya çaylarınızı içip öyle yatmayı unutmayın.
?03:33’ten 13:14’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmak yerine elinizde olan işleri değerlendirebilirsiniz.
?13:14’te Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Ruh halimiz biraz dağılabilir, hiçbir şey yapmak istemeyebiliriz. Dünyevi konularda bir boşvermişlik, ‘amaan adam sen de’cilik deme potansiyelimiz yüksek.
?23:08’de Ay-Güneş sekstil açısı bir tık daha kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verebilir. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz konusunda daha uyumlu saatler geçirebiliriz. Özellikle hayal dünyanızdaki şeyleri somutlaştırmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #25nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.