25 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

24 Mayıs 2022

25 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?25 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz.
?00:33’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek, aslında bu açı manevi konularda harekete geçmek isteyebileceğimizin göstergesidir.
?00:33 ile 00:39 arası Ay boşlukta olacak. Şu 6 dakika da bir şey başlatırsanız ne diyeyim ki ben size ?
?00:39´da Ay Koç burcuna geçiş yapacak. Süper enerjik bir gündeyiz.
?02:17’de Mars Koç burcunda transitine başlayacak çok şükür. Artık aradığımız enerjiyi bulabileceğiz, kendimizi çok daha cesur, atak ve girişken hissedebiliriz. Ben Mars Koç enerjisini severim, gölge yanı öfke ve şiddetken güçlü yanı ise tuttuğumuzu koparabiliriz. Genel olarak bebek enerjisidir ancak start up işler için de çok destekleyicidir.
?05:27’de Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. 08:02´de de Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde yataktan koşarak kalkabilirsiniz, vallahi çok güzel bir gün annem her ne yapmak istiyorsanız bugünü mutlaka değerlendirin, atom karınca gibi her işin üstesinden gelebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Mayıs #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.