25 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Mayıs 2020

25 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:08 itibariyle Ay Yengeç burcunda seyahatine başlayacak. Duygularımızın, sezgilerimizin oldukça ön planda olduğu ayrıca ailenin, aidiyetin önemli olduğu bir güne başlangıç yapacağız.
09:47’de Mars-Uranüs uyumlu açısı bizi harekete geçirebilir. Yaratıcı fikirler bulabiliriz. Kendimizi çok tutkulu hissedebiliriz. Enerjimizin oldukça yüksek olduğu yaklaşık 3 gün  bizleri bekliyor.
17:33’de Ay önce Uranüs’le uyumlu bir açı yapıp sonra 17:57’de de Marsla uyumlu açısını gerçekleştirecek bu da aslında 09:47’deki Mars Uranüs etkileşimini maksimize edecek.
18:05’deki Ay-Kiron karesi ruhsal olarak biraz sıkıntılı hissetmemize sebebiyet verebilir. Birazcık alınganlık yapabiliriz. Çok takılmayın annem geçici bir etkidir. Kendinizi sıkmamaya çalışın.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.