25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

25 Mart 2019

25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Ay 01:37’de Mars ile karşıt açı yapacak. Tansiyon ve agresyon yükselebilir, uyuyun annem o saatte pazar pazar ne işiniz var.

05:23’de de Ay Venüs’le kare açı yapacak. Aslında gece yarısı biraz gergin olduğu için kabuslar, uyumakta zorlanmalar gibi konular gündeme gelebilir. Sorun sizde değil gezegenlerdeeeee. Şaka yaptım tabi ki sizde. Dert etmeyin her şeyi aaaa.

Neyse şimdi biraz ciddiyete geçeyim 05:23 ile 09:06 arasında Ay boşlukta olacak çünkü 09:06’da Ay Yay burcuna geçiş yapacak, bu aralıkta yeni bir şey başlatmıyorduk. Neydi havada kalıyordu. Sonrasında Ay Yay burcundayken böyle pek keyifli, neşeli, meraklı ve maceracı hissedebiliriz kendimizi.

12:42’de Ay Kiron üçgeni her türlü şifa çalışması için uygundur. Böyle bir niyetiniz varsa bu zaman dilimini tavsiye ederim.

17:30’da da Ay’ın Güneş’le uyumlu açısı eril-dişil enerji uyumu için idealdir. Babadan, patronlardan, üstlerden ve karşı cinsten her türlü desteği alabilirsiniz. Yüksek enerjili, yaratıcılığın ortaya çıkabileceği zaman dilimleridir.

E bitti öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.