25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

24 Mart 2023

25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?25 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yine ben keyfim ve kahyam modunda bir gündeyiz.

?02:51’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde yataktan zıplayabiliriz. Aklınıza gelenlere, rüyanda gördüklerinize dikkat edin. Bir de yataktan düşmeyin.

?14:45’de Mars Yengeç burcunda transitine başlıyor. 20 Ağustos’tan beri İkizler burcunda olan Mars (ki hiç bitmeyecek gibi hissettiğimiz zamanlar oldu) 29 Mayıs’a kadar Yengeç transitini sürdürecek. Mars Yengeç burcunda yüceldiği Oğlak burcunun karşısında düşüşte yani mekânızdır. Bu süreçte amaçlarımızı gerçekleştirmek için duygusal savaşlar verebilir, nereye sığamayacağımızı bilemeyebiliriz. Madenler, yer altı kaynakları gündeme gelebilir. Vatan toprakları, yeni yer yurt edinme konularına daha fazla enerji harcayabiliriz, savaş verebiliriz.

?19:19’da Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde manevi yönden kendimizi daha iyi hissedebilir, dua, ibadet, meditasyon için bu saatleri kullanmak kendinizi daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

?19:19’dan ertesi gün 03:41’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmayın annem, yapmayın guzummm, öncesinde yapın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.