25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

24 Mart 2022

25 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?25 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?00:53’de Ay Oğlak burcuna geçiyor. Kendimizi disipline etmek için, sorumluluk almak için muhteşem günler bizi bekliyor. Biraz soğuk davranabiliriz.
?08:37’de Ay-Güneş uyumsuz açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde patronunuzla tartışmamaya, işe geç kalmamaya özen gösterin annem. İhtiyaçlarımız ve isteklerimizin zıt düştüğü zamanlar.
?21:08’de Ay-Kiron uyumsuz açısı gerçekleşecek. Birazcık kırılgan olabiliriz, karşımızdaki insanları kırmamaya özen göstermeye çalışabilirsiniz.
?22:15’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Tam uyuyacakken sizi şok edecek haberler alabilirsiniz ya da şok olaylarla karşılaşabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.