25 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

25 Mart 2020

25 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek. Dolayısıyla kendimizi oldukça enerjik hissedebiliriz. malum hepimiz evdeyiz, o yüzden sporunuzu evde yapın, hatta motivasyonunuzu yükseltmek için dans etmek şahane olabilir.
16:27’de Güneş Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Güneş bizim kimliğimizi temsil etmektedir. Kiron ise yaralı şifacıdır. Kavuşumlar iki türlü çalışır. Olumlu yönde baktığımızda şifalanabileceğimizi gösterdiği gibi olumsuz tarafı ise kimliğimiz ve sağlığımızla ilgili konularda yaralanmalar ve hastalıklara işaret etmektedir. Bir zorlayıcı etkiyi atlatmak istiyorsanız bu süreçte ihtiyacı olan insanlara yardım etmek daha iyi sonuçlara sebebiyet verebilir.
Bugünün de başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.