25 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

25 Kasım 2019

25 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm gün Akrep burcunda olacak. Dolayısıyla alacaklar verecekler, sezgiler, dönüşümler, duygular fazlasıyla gündeme gelebilir.

06:49’da Ay Merkür uyumlu açısı olacak. Güne iletişimimiz aktif bir şekilde başlayabiliriz. Normalde yeni anlaşmalar için çok uygun derim ama ay kapanıyor dolayısıyla bugünü bir şeyleri toparlamak için kullanmak daha iyi olabilir.

11:27’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Manevi yönden kendimizi gayet iyi hissedeceğimiz bir süreçteyiz. Dilek dilemeyi, maneviyatınıza yönelmeyi unutmayın şekerlerim.

13:59’da Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. otorite figürlerinden destek almak için harika zamanlardır. Seviyorsanız gidin konuşun bence ama tabi patronunuzla.

20:29’da Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi karizmatik hissedebilirsiniz. İnsanları etkiniz altına alabilirsiniz. Birilerini etkilemek istiyorsanız bu saatleri değerlendirin.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.