25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

24 Kasım 2023

25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Öncelikle iştahımız artabilir, keyfimize biraz fazla düşebiliriz, bir de maddi konular daha fazla gündemimize gelebilir.

💫00:59’da Ay Satürn sextili gerçekleşecek ancak bu aslında 19:57’de gerçekleşecek olan Mars Satürn karesini tetikleyecek.

💫12:42’de Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler şanslı olduğumuz saatlerdir ancak zevki sefa içinde de olabiliriz.

💫19:57’de Mars Satürn karesi gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Özellikle eğitim, yurtdışı bağlantılarda sıkıntılar yaşayabiliriz. Aşırılıkların başımızı derde sokacağı zamanlardır. Ancak disipline olur, sorumluluklarımızı alırsak da istediklerimizi elde edebiliriz. Dünya astrolojisinde yayılmacı Mars’a otoritenin dur dediği zamanlardır. Bu konuyla ilgili bir reels çektim. Instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.